Restauracja Mega-Smak poleca również  KORYTA BIESIADNE czyli potrawy podane na oryginalnych drewnianych tacach.
Jest to świetne rozwiązanie podczas przyjęć okolicznościowych.

Sposób zamówienia KORYT BIESIADNYCH:

1. Pobierz FORMULARZ z menu  – pobierz
2. Wypełnij formularz np. za pomocą programu Word komponując własny zestaw
3. Wyślij wypełniony formularz na e-mail: catering@mega-smak.pl
4.
 Pamiętaj aby w zamówieniu podać:
– dokładny termin dostawy (dzień oraz godzinę)
– nr telefonu
– oraz adres
5. Nasze restauracje realizują bardzo dużo zamówień dlatego żeby uniknąć rozczarowania zamawiaj z kilku dniowym wyprzedzeniem.

Jeżeli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy przy wysyłaniu zamówienia – zadzwoń 607 076 222.

Przydatne informacje:

1. Ogólnie przyjmuje się, że na korycie biesiadnym powinno znajdować się minimum półtorej kawałka mięsa na osobę. Dlatego w załączonym menu są mięsa całe, oraz porcje „mini” (czyli 40% mniejsze). Oczywiście można zamówić więcej, w zależności od potrzeb. Jeżeli chodzi o dodatki, to nie polecamy zamawiać ich więcej niż jedną porcję na osobę, ponieważ są naprawdę duże.

2. W menu znajdują się również puste pola, przygotowane na szczególne oczekiwania lub zachcianki. Nasz zespół doświadczonych kucharzy jest w stanie przygotować  każdą potrawę. Są one wyceniane indywidualnie, po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych bądź mailowych.

3. Przy pierogach, krokietach, surówkach i sosach możesz Sam zdecydować z jakich składników zostaną przygotowane. W tym celu uzupełnij formularz informacjami  (np. pierogi z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, surówka: „na bazie kap. pekińskiej”, „lub białej”, „buraczki”, „marchewka z groszkiem na gęsto” itp.)

4. Pamiętaj o tym, że dodatki można ze sobą mieszać (np. na 10 osób, można wybrać 5 porcji kluseczek i 5 porcji ziemniaczków ćwiartek. Są one na tyle duże, że każdy z gości wybierze coś dla siebie). Pamiętaj również, że potrawy takie jak golonko, żeberka czy karczek muszą się jakiś czas marynować i kucharz nie przygotuje takiego dania z dnia na dzień.

5. Zamówienia realizowane są od kwoty 200zł. Na terenie Katowic transport jest gratis. Jeżeli chcesz zamówić jedzonko do innego miasta zadzwoń w celu ustalenia szczegółów.

6. Do KAŻDEGO zamówienia przewidziane są gratisy – więcej informacji w FORMULARZU

7. Potrawy podane są własnej zastawie (koryta drewniane, miski bambusowe itd.), które należy zwrócić. Można to zrobić na dwa sposoby: osobiście w jednym z lokali MEGA SMAK lub umówić się z dostawcą by odebrał naczynia w konkretnym terminie.  

Przykładowe zestawienie na korycie:

 Rolada śląska tradycyjna 12zł
 Muszle nadziewane mini 7zł
 Kluski śląskie, porcja 4zł
 Kapusta zasmażana z białej lub czerwonej 3zł

Razem: 26 zł / osoba.
Zestawienie na 10 osób: 260 zł + gratisy: dwa sosy do wyboru, oraz butelka Coca-Coli 2 l.